Olomouc Region Card

  • PŘENOCUJTE V OLOMOUCI DVĚ A VÍCE NOCÍ
  • A DÁME VÁM 90 VSTUPŮ DO MUZEÍ, HRADŮ, ZÁMKŮ A MHD ZDARMA
  • AKCE PLATÍ OD 1. ČERVENCE DO 31. SRPNA 2021

Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA

Na letní sezonu 2021 připravilo statutární město Olomouc akci s benefitem pro návštěvníky města ve formě turistické slevové karty Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA, která Vám umožní vstupy do 91 atraktivit – hradů, zámků, muzeí atd. zdarma, zdarma MHD po městě Olomouci a slevy na dalších cca 80 místech v celém Olomouckém kraji!

Akce platí pro turisty, kteří se ubytují v období 1. 7. – 31. 8. 2021 na minimálně 2 noci v některém z olomouckých ubytovacích zařízení.

Platnost akce

Karty budou vydávány zdarma pro ubytované ve městě Olomouci v období: 1. 7. – 31. 8. 2021 nebo do vyčerpání zásob na Informačním centru Olomouc, Horní náměstí – podloubí radnice.

Jak akce funguje?

Ubytujte se jako host v některém z olomouckých ubytovacích zařízení ve výše uvedeném období na min. 2 noci. Zde Vám bude vystaven doklad nebo potvrzení o zaplacení pobytu v min. délce 2 noci. S dokladem o uhrazení pobytu se dostavíte do Informačního centra města Olomouce v podloubí radnice na Horním náměstí, kde si doklad o zaplacení ověří a zkontrolují, zda již na něj karta vydána nebyla a pokud bude vše dle nastavených pravidel, dostanete Olomouc region Card zdarma.

Na délku pobytu na 1 noc se tato akce v žádném případě nevztahuje, v tomto případě si můžete kartu zakoupit ve standardní ceně 240,- Kč/dosp./48-hod nebo 120,- Kč/dítě/48-hod.

Na 1 pobyt o min. délce 2 noci čerpáte zdarma 1 x ORC 48-hod. pro každého ubytovaného. Akce platí pro dospělé i pro děti, tzn. kolik osob se ubytuje, tolik karet zdarma bude vydáno.

Informační centrum města Olomouce v podloubí radnice, kde Olomouc region Card zdarma k pobytu obdržíte, je otevřené sedm dní v týdnu:

Pondělí – sobota: 9:00 – 19:00
Neděle: 9:00 – 16:00
Adresa: Horní náměstí – podloubí radnice, Olomouc
Telefon: 585 513 385

O kartě Olomouc region Card

Prodejní cena karty je 240,- Kč/dosp./48-hod. Karta pro děti do 15 let 120,- Kč/48-hod.

Využitelnost karty Olomouc region Card je 48 hodin od jejího vyplnění a podpisu držitelem karty. Karta je nepřenosná.

Turista, který kartu Olomouc region Card na našem Informačním centru získá, obdrží také brožuru s veškerými informace o kartě a její využitelnosti, včetně seznamu všech vstupů zdarma a vstupů nebo čerpání služeb se slevou. V Informačním centru si pak samozřejmě můžete vybrat a vzít další informační a propagační materiály o našem městě (průvodce Olomouc do kapsy, mapu města, hru pro děti S kočičkou Olou po Olomouci atd.).

Více informací o kartě

Zvýhodněné pobytové balíčky www.moraviaforyou.cz

Navštivte oficiální turistické stránky města Olomouce https://tourism.olomouc.eu