Olomouc Region Card

Přenocujte v Olomouci 2 a více nocí
a dáme vám 90 vstupů do muzeí, hradů, zámků a MHD zdarma!

Akce je prodloužena do 30. září 2020.

Na letní sezonu 2020 připravilo statutární město Olomouc akci s benefitem pro návštěvníky města ve formě turistické slevové karty Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA, která Vám umožní vstupy do 96 atraktivit – hradů, zámků, muzeí atd. zdarma, zdarma MHD po městě Olomouci a slevy na dalších cca 80 místech v celém Olomouckém kraji!

Akce platí pro turisty, kteří se ubytují v období červenec - září 2020 na minimálně 2 noci v některém z olomouckých ubytovacích zařízení.

Jak to funguje?

Ubytujte se jako host v některém z olomouckých ubytovacích zařízení ve výše uvedeném období na min. 2 noci. Zde Vám bude vystaven doklad nebo potvrzení o zaplacení pobytu v min. délce 2 noci. S dokladem o uhrazení pobytu se dostavíte do Informačního centra města Olomouce v podloubí radnice na Horním náměstí, kde si doklad o zaplacení ověří a zkontrolují, zda již na něj karta vydána nebyla a pokud bude vše dle nastavených pravidel, dostanete Olomouc region Card zdarma.

Na délku pobytu na 1 noc se tato akce v žádném případě nevztahuje, v tomto případě si můžete kartu zakoupit ve standardní ceně 240,- Kč/dosp./48-hod.!

Na 1 pobyt o min. délce 2 noci čerpáte zdarma 1 x ORC 48-hod. pro dospělého. Akce platí pro každou dospělou osobu na pobytu, tzn. kolik dospělých osob se ubytuje, tolik karet zdarma bude vydáno.

Akce se nevztahuje na děti a dětské karty! Děti nárok na kartu v rámci této akce nemají. Dětské karty je možné dokoupit na IC za cenu 120,- Kč/dítě/48-hod.

Informační centrum města Olomouce v podloubí radnice, kde karty Olomouc region Card zdarma obdržíte, je otevřené sedm dní v týdnu: Po – So 9:00 – 19:00, Ne 9:00 – 16:00, adresa: Horní náměstí – podloubí radnice, 779 00 Olomouc, tel.: 585 513 385, 392.

O kartě Olomouc region Card

Prodejní cena karty je 240,- Kč/dosp./48-hod. Karta pro děti do 15 let 120,- Kč/48-hod.

Využitelnost karty Olomouc region Card je 48 hodin od jejího vyplnění a podpisu držitelem karty.

Platnost karet je do 31. 12. 2020! Pokud kartu nevyužijete v rámci letního pobytu je nutné do této doby kartu využít!

Turista, který kartu Olomouc region Card na našem Informačním centru získá, obdrží také brožuru s veškerými informace o kartě a její využitelnosti, včetně seznamu všech vstupů zdarma a vstupů se slevou. V Informačním centru si pak samozřejmě můžete vybrat a vzít další informační a propagační materiály o našem městě (průvodce Olomouc do kapsy, mapu města atd.).

Více informací o kartě a projektu turistické slevové karty Olomouc region Card naleznete na www.olomoucregioncard.cz.

Platnost akce

Karty budou vydávány zdarma pro ubytované ve městě Olomouce v období:
1. 7. – 30. 9. 2020 nebo do vyčerpání zásob na Informačním centru Olomouc, Horní náměstí – podloubí radnice.

Olomouc, to musíte